Get It

hakkımızda

1998 yılı itibariyle başlayan ticaret hayatımıza, emin adımlarla, uzman kadromuzla, istikrarlı bir şeklide büyüyerek, en kaliteli ve doğru hizmeti sağlayarak, devam etmekteyiz. Yıllar içerisinde gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ticaret alanında saygın, güvenilir ve başarılı kuruluşları arasında yerini almıştır.

İlk olarak 1998 yılında Ergündüz Yeminli Gümrük Müşavirliği olarak başladığımız ticaret hayatımıza, 2013 yılında THP Turkısh Heatıng Platform adı altında ısıtma sektöründe Avrupa ülkeleri için üst düzey ve kaliteli ürünler yaparak hizmet vermeye başladık. İhracat yaptığımız ülkelerin başında: Danimarka, Fransa, Almanya ve İsveç gibi yüksek kalite beklentisi olan pazarlar gelmektedir. Kuruluşumuzun aynı yılında İDDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği / İstanbul Ferrous and Non-Ferrous Metals Exporters’ Association)’den ilk 1000 firma arasına girdiğimizden dolayı “başarı sertifikası” aldık

2015 yılında kurulmuş olan kardeş firmamız “Proje Yangın” çatısı altında uzman mühendis kadromuzla yangın sektöründe keşif, projelendirme, teknik uygulama hizmetlerimizle hızla ilerlemeye devam ettik. Kısa sürede hastane, okul, alışveriş merkezi gibi birçok farklı projeye imza attık.

Misyonumuz; Dünya’da markalaşmış, adı kalite ile anılan, hızlı ve doğru hizmet verebilen, hedef kitlesinin memnuniyet listesinde üst sıralarda yerini almış firmalarla iş ortaklığı kurmaktır. Amacımız doğrultusunda insan ve başarı odaklı bu firmaları, Ülkemiz ile tanıştırmak ve Türkiye pazarına ortak ederek, markanın Türkiye’de bilinirliğini artırmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca Türkiye pazarında kendini kanıtlamış ve müşteri kitlesini oluşturmuş markaların en iyi şekilde ihracat temsilciliğini yapmaktır.

iş ortakları

blog

Siz yazın, biz paylaşalım...